ЗВІТ

керівника Чугуївського дошкільного навчального закладу(ясел-садка)№2 Чугуївської міської ради Харківської областіперед колективом, батьками та громадськістю за 2020/2021 навчальний рік

Підготувала: директор Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка)№2 Чугуївської міської ради Харківської області Гнатишина Марина Анатоліївна

Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178, зміст звіту зроблений на підставі «Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед пед. колективом та громадськістю».

Мета:

Подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.

Завдання звітування:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління навчальним закладом.

2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління навчальним закладом.

Загальна характеристика

Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла- садок)№2 Чугуївської міської ради функціонує з вересня 2015 року. Дошкільний заклад знаходиться в пристосованому приміщенні, розрахованому на 55 місць, працює за 10.5 годинним режимом роботи, що відповідає запитам і побажанням батьків. Мова навчання українська. Кількість груп – 3 дошкільні. В поточному навчальному році виховувалось 58 дітей .

Режим роботи ДНЗ: п’ятиденний з 7.00 до 17.30.

Групові приміщення повністю забезпечені новими меблями та ігровим обладнанням. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям.

Порядок прийняття дітей у ДНЗ здійснюється згідно Статуту Чугуївського ДНЗ.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 304